Życie po Życiu, Bruce Moen

Bruce Moen w Polsce – Życie po życiu znów otwarte

Bruce Moen znów poprowadzi w Polsce swoje warsztaty Życie po życiu. Na tę wiadomość czekają od niemal ośmiu lat wszyscy, dla których podróże w zaświaty jawią się jako kolejny ważny etap na ścieżce rozwoju… Historia zatoczyła koło – znów zaprosiłem Bruce Moen’a do Polski.

Jedenaście lat temu, na początku 2004 roku zaczęliśmy w naszej Szkole Wiedzy Antycznej „Źródło” przygotowywać Kongres Życia po życiu. Opadała właśnie fala fascynacji książkami Roberta Monroe – bo wyczerpał się nakład, za to na rynku zabłysła nowa gwiazda: Bruce Moen, a właściwie jego książki z serii podróże do życia po życiu.

Bruce Moen, Życie po życiu, podróże w zaświaty

Życie po życiu w Szczecinie

Mieliśmy wówczas za sobą już 7 lat prowadzenia warsztatów Hemi-Sync® i widać wyraźnie było, że warto ponownie z tym tematem wyjść szerzej. Ponieważ celem techniki Hemi-Sync® wbrew powszechnej opinii nie jest uzyskiwanie OOBE (ang. Out Of th Body Experience – doświadczenie poza ciałem), a wieloaspektowy rozwój świadomości człowieka, zaczęliśmy zastanawiać się nad tematem, który będzie bardziej nośny niż hermetyczna nazwa samej metody opracowanej przez Roberta Monroe.

Temat podróży w zaświaty wydał się nam taką klamrą spinającą zarówno rozwój świadomości odbywający się dzięki doświadczeniom ziemskim, jak i całą sferę doświadczeń pozazmysłowych. Miało to tym większy sens, że zaawansowane kursy Hemi-Sync® odbywające się w The Monroe Institute, takie jak Guidelines (Przewodnicy) i Lifeline (Linia Życia) uczyły badania świata, do którego każdy z nas prędzej czy później trafi. Do tego ciekawość tego, jak wygląda Życie po życiu była i jest ogromna.

Wszystko układało się w jedną całość. Miałem wówczas bliski kontakt z Ronaldem Russellem – członkiem rady programowej Instytutu Monroe. Właśnie dostarczyłem mu jeden rozdział do jego książki „Focusing The Whole Brain” i poprosiłem o udział w naszym przedsięwzięciu, jako eksperta od Hemi-Sync® i Odmiennych Stanów Świadomości, a konkretnie podróży w zaświaty.

Niestety termin kongresu kolidował z jego planami i polecił mi kontakt z Frankiem DeMarco – szefem Hampton Roads Publishing – wydawcy książek autorów związanych z The Monroe Institute. Franka miałem okazję poznać parę lat wcześniej podczas pobytu na warsztatach w Instytucie. Kiedy zwróciłem się do niego z polecenia Ronalda Russella, to nie miałem pojęcia z kim może mnie skontaktować. Cały czas myślałem o kimś z samego Instytutu.

Bruce Moen przyjedzie do Polski!

Bruce Moen, Zycie po Życiu, podróże w zaświatyOdpowiedź, która nadeszła, bardzo mnie zaskoczyła. Nie spodziewałem się, że może to być Bruce Moen. Nawet nie brałem go pod uwagę, bo był kimś, kogo wcześniej nie znałem osobiście. Poza tym, dlaczego miałby przyjeżdżać do Polski z odległych Stanów? Do Ronalda Russella natomiast zwróciłem się bo mieszkał w Szkocji, a to znacznie bliżej…

Od tego momentu wypadki potoczyły się błyskawicznie. Mając rekomendację od wydawcy skontaktowałem się z Bruce Moen’em i okazało się, że akurat w terminie naszego kongresu będzie przebywał w Berlinie i będzie tam prowadził swoje warsztaty Życia po życiu. Co więcej, w czasie trwania kongresu ma akurat kilkudniową przerwę i może przyjechać do Szczecina z wykładem!

Jakby tego było mało, po zakończeniu warsztatów w Berlinie ma tydzień wolnego i chętnie poprowadzi warsztaty w Polsce.

Dalszą historię już każdy chyba zna. Na Kongresie Życia po życiu w Szczecinie Bruce Moen wygłosił wykład i zrobił krótką sesję, na której pokazał, jak wyglądają jego zajęcia. Dwa tygodnie później, na początku czerwca 2004 roku poprowadził pierwsze w Polsce warsztaty i pokazał jak wygląda Życie po życiu od kuchni.

Więcej informacji, bezpłatny poradnik do pobrania, zapisy na warsztaty Życie po Życiu Bruce Moen’a na stronie: moen.hemi-sync.com.pl.

2 comments on “Bruce Moen w Polsce – Życie po życiu znów otwarte

  1. Pszeczytalem ten artykół i pojawila się refleksja, aby zaangażować się w pracę połączenia obu światow w jeden spojny świat, w ktorym Bruce Moen Będzie mial dujży udział mentalny. Doznalem czegoś w postaci intuicyjnego przekazu i już wiem jak można prostą techniką wprowadzić czlowieka w sferę zaświatową i co może robić samodzielnie nie wychodząc z domu by umial się poruszać mentalnie w obu tych przestrzeniach swobodnie

Na pewno masz jakieś przemyślenia. Skomentuj artykuł!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.