Tuczno Krajeńskie

Miejsce szkoleń ma znaczenie

Każdy szczegół jest istotny. Wielu elementów w ogóle nie widać, ale to one decydują w dużym stopniu o efektach, jakie uzyskują uczestnicy warsztatów Hemi-Sync®.

Wiele badań naukowych oraz doświadczenia osób realizujących konsekwentnie swoje cele i osiągających sukcesy pokazują, że czynnikiem, który wielokrotnie zwiększa szanse powodzenia tego, co robimy jest skupienie się na zadaniu, które mamy do wykonania. Kierowanie swoich wysiłków na wiele angażujących przedsięwzięć na raz sprawia, że żadnego nie jesteśmy zrealizować w sposób zadowalający.

Wniosek, który się nasuwa jest oczywisty. Aby uzyskać maksymalne efekty na warsztatach Hemi-Sync®, należy skupić się na nich całkowicie. Codzienna gonitwa nie sprzyja skupieniu się na sobie i wyciszeniu, niezbędnym do pracy nad własnym rozwojem. Dlatego wybór miejsca na warsztaty Hemi-Sync® nie był przypadkowy.

Pałac Sapetów

Pałac Sapetów w Tucznie

Miejscem warsztatów jest pałac Sapetów w Tucznie. Wieś ulokowana jest pośród pól, lasów i jezior Pojezierza Barlinecko-Dobiegniewskiego. Sam ośrodek zapewnia takie warunki, które pozwalają skupić się uczestnikom zajęć wyłącznie na realizacji swojego celu. XVIII wieczny park otaczający pałac i spokojna okolica to gwarancja dobrego wypoczynku i jednocześnie efektywnej pracy, o czym przekonali się już wszyscy, którzy odwiedzili to miejsce.

Uczestnicy warsztatów zakwaterowani są w pokojach 2-4 osobowych z pełnym wegetariańskim wyżywieniem.

Dojazd do Tuczna

Tuczno położone jest w północno-zachodniej części powiatu strzelecko-drezdeneckiego, w województwie Lubuskim, 14 km od Strzelec Krajeńskich.
Aby dojechać do Tuczna, jako punkt orientacyjny należy obrać Strzelce Krajeńskie leżące przy drodze krajowej nr 22. Stamtąd kierować się na Czyżewo, Lipie Góry, Lubicz (wsie leżące na północny zachód od Strzelec Krajeńskich).

Współrzędne GPS: 52.976803, 15.499486

Uczestnikom podróżującym koleją oferujemy w dniu rozpoczęcia zajęć odbiór ze stacji PKP w Poznaniu lub Nowym Drezdenku (linia Krzyż – Gorzów Wlkp.).

Uczestnicy podróżujący autobusami mogą skorzystać z linii PKS i Mustang.
Trasa: Gorzów – Strzelce Krajeńskie – Tuczno


Wyświetl większą mapę

UWAGA: Istnieją dwa Tuczna i leżą blisko siebie, przez co są mylone. W obu jest pałac, który znajduje się przy ulicy Parkowej. To drugie Tuczno znajduje się w województwie Zachodniopomorskim w pobliżu Wałcza. Nad mapą znajdują się dokładne wskazówki, jak dotrzeć do właściwego Tuczna.

Szczegóły, Zapisy, Prezent
Zapisz się na newsletter i dowiedz się jak zarezerwować miejsce na warsztatach Hemi-Sync® oraz odbierz prezent.

Komentarz do “Miejsce szkoleń ma znaczenie

  1. Pracowałem samodzielnie wiec zdaje sobie sprawę z tego, że wypadało to chaotycznie, z tad odczucie słabszych efektów – niedosyt

Na pewno masz jakieś przemyślenia. Skomentuj artykuł!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.