Komentarz do “Redaguj biuletyn z nami

 1. Dla mnie przyszlosciowe ,jest to COS co kazdy powinien poznac i wprowadzic do zycia ,aby isc dalej w swoim doswiadczaniu zycia ,za malo dostepnych info ,na te tematy ,Pozdrawiam

 2. Witam
  Jestem bardzo podbudowany faktem że coraz więcej osób jest zainteresowanych tym zagadnieniem.o którym tu mówimy.
  Wierzę w to że lawinowo będzie rosła ilość ludzi świadomych istnienia światów równoległych w naszej rzeczywistości.
  Jeśli chodzi o moją skromną osobę to tematem związanymi z psychotroniką interesowałem już od lat osiemdziesiątych.
  W tych latach ukończyłem w Towarzystwie Psychotronicznym w Warszawie kurs Jasnowidzenia z pełnym sukcesem
  Głębiej zainteresowałem się zagadnieniem OBE
  kupując w roku 1993 w Towarzystwie opracowanie w formie maszynopisu pierwszej książki Roberta Monroe .pod nazwą Esterioryzacja
  Chciałem jako ciekawostkę powiedzieć że będąc bardzo zafascynowany tą lekturą natychmiast po przeczytaniu tego samego dnia popróbowałem swoich sił w tym temacie.
  Efekty pierwszej próby były dla mnie szokujące.i przerażające-udało się!
  Ale nie do końca bo przerażenie mnie przerosło i zatrzymałem proces.
  W póżniejszych latach próbowałem kilka razy powtórzyć procedury , ale niestety już nigdy mi się nie udało osiągnąć efektów końcowych.
  Tak na marginesie posiadam w swojej bibliotece wszystkie książki Roberta Monroe oraz Bruce Moen i wiele innych związanych z tematem.
  Obecnie jestem już na emeryturze i mam dużo czasu dla siebie.
  W związku z tym gdy przypadkowo wpadłem na Państwa stronę postanowiłem wrócić do tematu.
  Trochę się rozpisałem ale nareszcie mogłem się gdzieś uzewnętrznić bo rozmowa o takich sprawach niestety w społeczeństwie do łatwych nie należy . A wręcz jest zupełnie niezrozumiała ale myślę że dzięki takim stronom to się zmieni.
  Pozdrawiam Andrzej

 3. Cóż, przeczytałem wszystkie, wydane w Polsce, pozycje Roberta Monroe oraz Brucea Moena. Próbowałem nawet ćwiczyć według wskazówek zawartych w „Podrózach poza ciałem”, ale nie osiągnąłem oczekiwanych rezultatów. Stąd, jak sądzę, robiłem coś niewłaściwie lub literatura nie zawiera istotnej dla tych osiągnieć wiedzy (szczegółów), co nie pozwala na oczekiwany rozwój

 4. Zainteresowałam się poruszaną tematyką ponieważ w przeszłości miałam dwa przypadki spontanicznego wyjścia z ciała. Było to dziwne uczucie ale nie wiedziałam co to jest. Z chwilą gdy zaczęłam pogłębiać wiedzę zorientowałam się, że to było wyjście z ciała. Miałam też powtarzające się przez kilka dni, dzień po dniu lewitowanie. Wówczas czułam , że nie chodzę po podłodze lez płynę nad nią. Tutaj mam nadzieję na zdobycie dalszej wiedzy a co ważniejsze na doświadczanie.

 5. Interesuje się nie tylko wyjściami poza ciało z fizycznego punktu widzenia, ale rozwijam się duchowo i OOBE jest niezbędnym doświadczeniem do zrozumienia świata, którego tak mało znamy.
  Mam nadzieje ze pomoże mi to osiągnąć ten stan i pogłębi to moją wiedzę

 6. Nie skomentuję powyższych postów z uwagi na brak wiedzy i doświadczeń w tych tematach. Zagadnienie OBE oraz książki Roberta Monroe oraz Brucea Moena dopiero przede mną. Jestem na początku drogi, zaczynam, szukam co jest „moje” z czym mi po drodze. Chcę spróbować i doświadczyć wielu rzeczy. Zaczynam podróż i jestem ciekawa tego kogo spotkam, czego się nauczę i doświadczę. A więc w drogę …

Na pewno masz jakieś przemyślenia. Skomentuj artykuł!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.