Dziękuję że zostajesz ze mną!

Twoja odpowiedź została zapisana i w związku z tym będziemy nadal w kontakcie. Będę przesyłał Ci różne informacje, starając się, aby były ciekawe i inspirujące.

Dużo czasu poświęcam na przygotowanie i prowadzenie warsztatów oraz spotkań on-line, na które zapraszam Cię już teraz. O konkretnych terminach i warunkach uczestnictwa będę informował Cię mailowo.

Ponieważ głównym kanałem komunikacji między nami są i będą wiadomości e-mail, dlatego ważne jest, aby zawsze trafiały do Twojej skrzynki. Warto więc zadbać, aby nie były filtrowane i przerzucane gdzieś do SPAM-u (Niechcianych), Ofert, Powiadomień lub innego miejsca, do którego nie zaglądasz.

Proszę Cię więc o wykonanie teraz prostych czynności, żeby utrzymać stały kontakt w przyszłości.

Każdy z nas korzysta z jakiegoś dostawcy poczty e-mail. Każdy dostawca ma swoje rozwiązania i trudno będzie mi rozpisać krok po kroku, co masz zrobić w Twojej skrzynce. Istnieją jednak pewne ogólne zasady i niech one Cię poprowadzą. Po wykonaniu wymienionych czynności, zminimalizowane zostanie ryzyko utraty interesujących Cię wiadomości.

Zacznijmy od tego, żeby zalogować się do swojego dostawcy poczty - np. OnetWPInteriaGoogle, itd. Tam przejdź do ustawień poczty, konta lub skrzynki pocztowej. U każdego dostawcy jest to inaczej rozwiązane. Odnajdź książkę adresową. Dodaj do niej mój adres e-mail: warsztaty( małpa )hemi-sync.com.pl (oczywiście zamień cały nawias na małpę wpisują do książki adresowej). Poszukaj czegoś takiego jak biała lista (nie wszyscy dostawcy to mają). Tam dodaj mój adres oraz domenę getresponse.com (jeśli masz białą listę, to powinny być tam również wskazówki, jak powinno wyglądać dodawane wartości).

Może być również tak, że będziesz musieć oznaczyć w poczcie wiadomości ode mnie jako pożądane lub jako nie spam. Sprawdź to i zrób jeśli konieczne. To może być kluczowe dla filtrowania wiadomości.

Dziękuję za uwagę i cierpliwość. Wykonaj te zmiany od razu, a ja w ciągu 15 minut wyślę Ci wiadomość z wyżej podanego adresu, żeby potwierdzić, że wszystko działa. Sprawdź pocztę.

Przy okazji warto pamiętać, że filtry wiadomości uczą się na podstawie Twoich zachowań. Dlatego warto wiadomości, na których Ci zależy po prostu kliknąć, a najlepiej jeszcze pobrać zdalną zawartość (wyświetlić obrazki). Wtedy pokażesz filtrowi, że to są ważne wiadomości. Nawet jeśli w danym momencie nie masz czasu na odczytanie, to warto zaznaczyć wiadomość jako przeczytaną.

To tyle. Życzę pięknego dnia i wspaniałych doświadczeń.

Paweł Byczuk