Dziękuję!

Dziękuję za zapisanie się na nasz bezpłatny biuletyn.

W podziękowaniu otrzymujesz ode mnie PREZENT: bestsellerowe nagranie „The Way of Hemi-Sync®” o wartości 40 złotych.

Podobnie, jak Ty nie lubię spamu i zalewu bezwartościowych wiadomości, dlatego będę dbać o to, żeby newsletter był dla Ciebie cenną lekturą i aby był wyczekiwaną wiadomością. Postaram się zapewnić Ci treść najwyższej jakości dotyczącą szeroko pojętego rozwoju osobistego. Wśród wiadomości pojawiać się będą informacje o aktualnych wydarzeniach takich, jak warsztaty, szkolenia i seminaria.

W ciągu najbliższego tygodnia otrzymasz ode mnie kilka wiadomości, bo jest o czym pisać. Potem ich liczba ograniczy się do 1 na tydzień lub dwa. Jako pierwszego otrzymasz maila z obiecanym prezentem, czyli nagraniem „Technika Hemi-Sync®”. Sprawdź swoją skrzynkę e-mail – być może już tam jest!

Przeczytaj uważnie poniższe informacje

Najpierw POTWIERDŹ proszę zapisanie się na newsletter. TO WAŻNE. W ten sposób chronię Cię przed spamem – dzięki temu potwierdzisz, że Ty to Ty i nikt nie podszyje się pod Ciebie. Odnajdź wiadomość zaczynającą się od Twojego imienia i dalej: prośba o potwierdzenie.

Jeśli nie znajdziesz żadnego e-maila ode mnie w Skrzynce Odbiorczej (lub w Odebranych), sprawdź, czy nie trafił on do SPAMu lub innego folderu takiego jak np. Oferty, Społeczności, Potwierdzenia, itp. Koniecznie dodaj mój adres e-mailwarsztaty @ hemi-sync . com . pl do książki adresowej u swojego dostawcy poczty oraz domenę getresponse.com do białej listy (usuń wszystkie spacje z adresu). Wtedy będziesz mieć pewność, że nasze wiadomości trafią do Twojej skrzynki pocztowej. Tu masz poradnik, jak to zrobić.

Gdy mimo to nie znajdziesz e-maila ode mnie, napisz do nas korzystając z formularza kontaktowego.

A teraz zapraszam do zapoznania się z tym, co dla Ciebie przygotowałem w moim serwisie i nie zapomnij zajrzeć do swojej skrzynki e-mail.

Po potwierdzeniu wyślę wiadomość z linkiem do nagrania.

Życzę miłego dnia,

Paweł Byczuk