Dziękuję za złożenie zamówienia!

Przyjąłem Twoje zamówienie i zaczynam je realizować.

Dziękuję za zapisanie się na nasz bezpłatny biuletyn. W podziękowaniu otrzymujesz ode mnie PREZENT – nagranie „The Way of Hemi-Sync®” w postaci pliku mp3, który możesz już ściągnąć na swój komputer i cieszyć się nim.

Podobnie, jak Ty nie lubię spamu i zalewu bezwartościowych wiadomości, dlatego będę dbać o to, żeby newsletter był dla Ciebie cenną lekturą i aby był wyczekiwaną wiadomością. Postaram się zapewnić Ci treść najwyższej jakości dotyczącą szeroko pojętego rozwoju osobistego. Wśród wiadomości pojawiać się będą informacje o aktualnych wydarzeniach takich, jak warsztaty, szkolenia i seminaria.

W ciągu najbliższego tygodnia otrzymasz ode mnie kilka wiadomości, bo jest o czym pisać. Potem ich liczba ograniczy się do 1 na tydzień lub dwa. Jako pierwszego otrzymasz maila z obiecanym prezentem, czyli nagraniem „The Way of Hemi-Sync®”. Sprawdź swoją skrzynkę e-mail – być może już tam jest!

Przeczytaj uważnie poniższe informacje

Jeśli nie znajdziesz żadnego e-maila ode mnie w Skrzynce Odbiorczej (lub w Odebranych), sprawdź, czy nie trafił on do SPAMu – czasem się to zdarza. Koniecznie dodaj nasz adres e-mail: warsztaty @ hemi-sync . com . pl do książki adresowej u swojego dostawcy oraz domenę getresponse.com do białej listy. Wtedy będziesz mieć pewność, że nasze wiadomości trafią do Twojej skrzynki pocztowej. Tu masz poradnik, jak to zrobić.

Gdy mimo to nie znajdziesz e-maila ode mnie, napisz do nas korzystając z formularza kontaktowego.

A teraz zapraszam do zapoznania się z tym, co dla Ciebie przygotowaliśmy w naszym serwisie i nie zapomnij zajrzeć do swojej skrzynki e-mail.

Życzę miłego dnia,

Paweł Byczuk