Technika Hemi-Sync®

PREZENT:  Oryginalne nagranie Hemi-Sync®
z The Monroe Institute, dzięki któremu rozpoczniesz proces Transformacji Świadomości

Bestseller w formacie MP3, który da Ci 30 minut najwyższej jakości relaksu i otworzy drogę do własnych Podróży Niefizycznych

Odkryj sekrety swojej świadomości

Proste ćwiczenie, które wykonasz samodzielnie w domu

Dziękuję za odwiedzenie mojej strony!

Bardzo się cieszę, że mogę udostępnić Ci technikę, której używam od lat i dzięki której dokonała się transformacja mojej świadomości. Podzielę się z Tobą moją wiedzą z obszaru uzyskiwania i wykorzystywania Odmiennych Stanów świadomości we własnym rozwoju i utrzymywaniu zdrowia.

Parę słów o mnie.

Z odkryciami Roberta A. Monroe zetknąłem się pod koniec lat osiemdziesiątych i kiedy wystąpiły sprzyjające okoliczności wybrałem się do The Monroe Institute i zacząłem poznawać technikę Hemi-Sync®. Odkryłem, że niesie ona ogromne możliwości, a największą wartością jaką daje, jest transformacja świadomości. Dzięki temu możliwe staje się wykorzystanie naszych naturalnych potencjałów w dużo większym stopniu, niż nam się wydaje.

Od 1997 roku prowadzę warsztaty Hemi-Sync®, które rozwijają te potencjały i uczą jak korzystać z nowych możliwości oraz jak poruszać się po Odmiennych Stanach Świadomości. Dzięki współpracy z Brucem Moenem, światowym autorytetem w dziedzinie ludzkiej świadomości i autorem książek o tej tematyce, uczę jak badać rzeczywistość niefizyczną.

Publikowałem swoje artykuły w periodykach wydawanych przez The Monroe Institute oraz w Nieznanym Świecie i Czwartym wymiarze oraz w książce "Using the whole brain"

Paweł Byczuk

Paweł Byczuk

Monroe Outreach Trainer

Dołącz do tych, którzy doswiadczyli transformacji świadomości dzięki technice Hemi-Sync®

Pół godziny niezwykłej podróży w głąb siebie Wzmocnij swoje doznania i dokonaj transformacji.